Hakkımızda

İleka İletişim Enerji Telekom ve Bilişim Ltd. Şti.

Türkiye bilişim sektörüne 2008 yılında katılan İleka Ltd. Şti. Türkiye genelinde geniş ürün yelpazesi ile çözüm ortaklarına hizmet vermektedir.

İleka Ltd. Şti. kuruluşundan itibaren insan ve hizmet kalitesine verdiği değeri tüm iş süreçlerine yansıtmış ve bu bağlamda Toplam Kalite Yönetim yaklaşımını etkin olarak uygulamış, gerek kurumsal gerekse bireysel pazara yönelik faaliyetlerinde operasyonel mükemmellik, yenilikçilik, etkin insan kaynağı ve dinamik yönetim tarzı ile bilişim sektörüne sağladığı katkıları sürdürmektedir.

İleka Ltd. Şti. Millenicom A.Ş., Türksat A.Ş., Tek Elektrik, Türk Telekom firmalarının Türkiye genelinde satış ana bayiliğini yapmıştır.

10 yıldan fazla bu sektörde hizmet veren İleka Ltd. Şti. 700.000'den fazla aboneye hizmet vermiş ve firmalara yeni abonelik kazanımı sağlamıştır.

Halen çağrı merkezi ve saha operasyonlarıyla Telekom, E-Dönüşüm ve Enerji sektörlerinde yeni abonelik kazanımı sağlamaktadır.

Müşteri memnuniyetini sürekli ve tatmin edici kılmak İleka Ltd. Şti.’nin en önemli misyonudur. Ürün tedarikçileri ile iş ortaklığı bazında çalışmak, çalışanlarına ideale yakın çalışma şartları sunmak ve tüm bunların sonucunda firma değerini maximize etmek İleka Ltd. Şti.’nin olmazsa olmazları arasındadır.

Kurumsal pazarda yürüttüğü entegrasyon projeleri ve bireysel pazarda tüketicinin ihtiyaçlarına hızlı ve esnek çözüm üreten İleka Telekom Ltd. Şti , hizmet sektörü dışında, yazılım, donanım ve katma değerli ürünleri ile sektörün dinamiklerini belirlemeye devam etmektedir.

İleka Telekom Ltd. Şti. 100′ün üstünde çalışan sayısı, devamlı büyüyen müşteri portföyü ile sektöründe lider olma yolunda hızla ilerlemektedir.

İleka İletişim Enerji Telekom ve Bilişim Ltd. Şti.

Bizimle İletişime Geçin

TrueSight